Časté otázky - FAQ
1. Bude mi náramok sedieť?

 Náramky z prírodných kameňov majú univerzálnu veľkosť. Sú umiestnené na kvalitnej a pružnej gume, ktorá sa prispôsobí Vašej ruke. Náramky z kože alebo v navliekacom štýle majú v popise presne uvedenú veľkosť.

2. Môžem náramok vrátiť?

 Áno, samozrejme. Náramok môžete úplne bezplatne do 14 dní vrátiť, my Vám vrátime peniaze na Váš účet! Viac informácií o reklamácii a 14-dňovej garancii nájdete v našich obchodných podmienkach (bod 5).

3. Koľko stojí poštovné?

 Pokiaľ objednáte nad 40 Euro, máte dopravné ZADARMO! Pri objednávkach nepresahujúcich 40 Euro platíte za dopravu od 3 Euro.

4. Za ako dlho zásielku obdržím?

Náramky sa Vám snažíme vždy doručiť čo najrýchlejšie a garantujeme odoslanie najneskôr nasledujúci pracovný deň (24 hodín).

Zásielkovňa s telefonickým avízom obvykle od 24 do 96 hodín.

5. Ako sa mám starať o náramok?

O náramky je samozrejme potrebné sa vhodným spôsobom starať, aby stále pôsobil skvelým dekoratívnym dojmom a bol stále plnohodnotným
doplnkom Vašej osobnosti. Váš šperk by nemal prísť do styku s chemikáliami, čistiacimi prostriedkami, nadmernou vlhkosťou a dlhodobo
s potom – mohlo by dôjsť k odfarbeniu kovových častí. K čistenie náramkov používajte mäkkú suchú handričku. Pred spaním si vždy náramok
zložte a vložte späť do vášho vrecúška, ktoré ste od nás zadarmo obdržali.

6. Můžu být informován o slevách a akcích?

Prihláste sa k odberu našej facebookovej stránky - http://www.facebook.com/www.onHand.cz/ alebo instagramu – http://www.instagram.com/onhand.cz/ , kde nájdete veľké množstvo akcií a zliav.

7. Prečo nakupovať práve u nás?
  • E-shop je vyhotovený veľmi prehľadne, jednoducho a zároveň je každý produkt detailne popísaný a nafotený.
  • Doprava zadarmo od 40 Euro.

  •  Všetky produkty skladom.

  •  Široký výber - viac ako 200 druhov náramkov skladom.

  • Tovar odosielame do 24 hodín.

 

V širokej ponuke mnohých e-shopov môžete nájsť veľmi podobný tovar. Chceli by sme našich zákazníkov varovať pred kúpou od neoverených a nedôveryhodných predajcov. Na prvý pohľad môže ísť o veľmi podobné náramky, ale po krátkodobom nosení môže dôjsť k oteru alebo dokonca vzniku alergií, čo býva spôsobené použitím nekvalitných materiálov.

 

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, kontaktujte nás na info@onhand.sk alebo +420 731 488 127.

ODg1NjhhN